Kto som, kde ma nájdete a ako ma môžete kontaktovať?

     Som lyžiar, učiteľ lyžovania a nadšenec tohto zimného športu. Venujem sa mu už viac ako štrvťstoročie a to aj napriek tomu, že pochádzam z Pezinka, kde aj žijem. Sled náhodných udalostí nás (spolu s otcom) priviedol na Liptov, kde sa v roku 2005 začala odvíjať história nového lyžiarskeho strediska FUN PARK Žiarce.

     A práve na tomto mieste ma môžete stretnúť takmer 6 mesiacov v roku. V zimnom období sa starám o vlastnú lyžiarsku školu, kde sa snažím nie len vychovávať nových lyžiarov, ale byť aj príkladom pre mojich kolegov.

      Radi by ste sa naučili lyžovať vy alebo vaše deti a plánujete dovolenku na Liptove? Zastavte sa u nás :)                          Ján Šebo

Chystáte sa na lyžovačku a chýba

vám inštruktor?

Zavolajte si ma!! Túto službu už využíva niekoľko mojich klientov z lyžiarskej školy vo FUN PARK Žiarce. Ich deti si už tak pri výučbe lyžovanie nemusia zvykať na nového inštruktora. Progres je rýchlejší, nakoľko nasledujúcu výučbu začíname, tam kde sme skončili tú poslednú. Neučia sa opäť všetko odznova, čo by sa v novej škole mohlo stať.

Aké sú podmienky?

Jasná Sever - objednávka min. na 2 vyučovacie hodiny v jeden deň

V prípade lyžovačky v Jasnej uprednostňujem výučbu v stredisku FUN PARK Žiarce (taktiež v Demänovskej doline), ktoré je pre začiatočníkov vhodnejšie stredisko. Hlavným dôvodom je menej ľudí na svahu a možnosť vyučovaciu lekciu skrátiť na 1 hod (nostojí sa v radoch).

Tatranská Lomnica, Štrbské pleso - objednávka min. na 6 hodín v jeden deň

Kubínska hoľa, Zuberec, Martinské hole, Vrátna, Hruštín, Oravská Lesná, Valčianska dolina a iné - objednávka min. na 6 hodín v jeden deň (+ skipass)

Celodenné objednávky sú vhodné hlavne pre 2 a viac rodín, kedy sa hodiny môžu rozdeliť medzi jednotlivé deti. Taktiež môže ísť o začiatočnícku skupinu dospelých osôb alebo skupinu lyžiarov s požiadavkou na zdokonalenie techniky.

Budem rád, ak ma v prípade záujmu a podrobnejších informácií budete kontaktovať.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.